Wielki sukces w konkursie.


2013-03-02

Uczeń naszej szkoły, Wojciech Seweryn z klasy 3c, sprawił wielką niespodziankę swoim najbliższym, kolegom i nauczycielom.  Otrzymał jedno z 3 wyróżnień przyznanych uczniom klas  I - III  w Małopolskim Konkursie Pięknego Czytania. Wzięło w nim udział 150 szkół, w tym 108 podstawowych, razem 2592 uczniów. Do etapu międzyszkolnego wystartowało 108 zwycięzców w swoich szkołach z klas  I – VI.  Z naszej szkoły byli Adam Pliszka z 6c  i Wojtek.

W Małopolsce najlepsi byli:

Mistrz Czytania:                      Kacper  Pajerski    -   SP nr 31 w Krakowie                                                 Wicemistrz Czytania:              Adam Kapuśniak   -   OSMI w Zesp. Państw. Szkół  Muzycznych w Krakowie,

oraz troje wyróżnionych:            

  • Natalia Piotrowska    -    SP nr 153 w Krakowie
  • Wojciech Seweryn   - SP nr 93 w  Krakowie 
  • Milena Zięcina           -  SP im. P. Michałowskiego w Krakowie

Zdjęcia w dniu konkursu.