Premiera baśni w klasach 4 a,b,c…


2013-05-26

W klasach czwartych w dniu 18 kwietnia 2013 odbyły się prezentacje teatralne żartobliwych wersji baśni. Uczniowie tak pisali o tym wydarzeniu:

Sądzę, że najlepszą inscenizacją była baśń pt.”Kopciuszek XXI w.”, opracowany przez kl. 4b. Cechował ją humor i skrzywiona rzeczywistość. Drugie miejsce dałbym baśni pt.: ”O dwunastu miesiącach” przygotowanej przez kl. 4c, która zgromadziła na scenie kilkanaście osób. Trzecie miejsce przyznałbym spektaklowi pt.”O czerwonym kapturku, który nie bał się wilka”, dlatego, że świat w nim jest przewrotny …                                                   / Mikołaj Potoczny 4b/

Trzecim  miejscem wyróżniłbym sztukę wykonaną przez kl. 4c pt.”Zaczarowana księga”, ponieważ była mądra i świetnie zagrana...         /Igor Tomasik 4b/

Tu fotografie ze spektakli.